Aktualności • Dental Sense Medicover

Praca: Higienistka Stomatologiczna

Praca: Asystentka / higienistka stomatologiczna

Dołącz do zespołu Dental Sense Medicover! Jeśli jesteś pełna zawodowej pasji, ceniąca stały rozwój zawodowy, doskonałą atmosferę oraz możliwość pracy w gronie profesjonalistów, to szukamy właśnie Ciebie!

Fizjoterapeuta olimpijczyków. Rozmowa z Mateuszem Potocznym.

Fizjoterapeuta olimpijczyków. Rozmowa z Mateuszem Potocznym

Jestem fizjoterapeutą. Na co dzień pracuję w dwóch trójmiejskich klinikach: Dental Sense Medicover oraz Rehasport Clinic. Praca w tych dwóch miejscach pozwala mi...

Jak przebiega leczenie metodą ortotropii?

Jak przebiega leczenie metodą ortotropii?

W przypadku leczenia ortotropowego kluczową rolę odgrywa współpraca dziecka. Jeżeli dziecko nosi aparat zgodnie z zaleceniami tj. 24h/ dobę (aparat zdejmowany jest jedynie do mycia zębów) leczenie przebiega bezboleśnie.

Kiedy rozpocząć leczenie ortodontyczne dziecka?

Kiedy rozpocząć leczenie ortodontyczne dziecka?

Ortotropia jest wczesnym leczeniem przeprowadzanym zazwyczaj u dzieci w wieku 4-7 lat. Leczenie ukierunkowane jest na prawidłowy wzrost i rozwój twarzy, zdrowe drogi oddechowe oraz szerokie łuki zębowe.

Tydzień Zdrowia na PWr

Tydzień Zdrowia na PWr

We wtorek zapraszamy was na wykład Zuzanny i Piotra Myszki, założycieli Waves of Harmony – firmy prowadzącej szkolenia i treningi polepszające efektywność osobistą i zdrowie z użyciem aparatury do Biofeedbacku.

Jak obniżyć stres i napięcie mięśniowe?

Jak obniżyć stres i napięcie mięśniowe?

Czy wiecie, że już 10 treningów Biofeedback pozwala zwiększyć efektywność pracy u 100% osób biorących udział w ćwiczeniach?

Otwieramy się na Warszawę!

Otwieramy się na Warszawę!

Od 6 kwietnia 2021 r. zacznie funkcjonować w Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze lecznica stomatologiczna, będąca efektem połączenia sił Medicover Stomatologia i centrów stomatologicznych Dental Sense...

Dental Biofeedback

Dental Biofeedback

Dental Biofeedback to program opracowany przez psycholog Zuzannę Myszkę, we współpracy z lekarzami Kliniki Dental Sense Medicover. Celem programu jest redukcja stresu i napięcia mięśniowego...

Cała prawda o szczoteczkach sonicznych

Cała prawda o szczoteczkach sonicznych

Szczoteczka soniczna to rodzaj szczoteczki elektrycznej, której działanie opiera się na wytwarzaniu fal dźwiękowych o ściśle określonej częstotliwości...

Zostaw dane ODDZWONIMY

Proszę wpisz swoje imię
Nieprawidłowy numer telefonu.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie; marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] – czytaj dalej. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  • Polski
  • Norsk
  • Deutsch
  • English