Czy wiecie, że już 10 treningów Biofeedback pozwala zwiększyć efektywność pracy u 100% osób biorących udział w ćwiczeniach? To nie tajemnica, że osiąganie wybitnych efektów w pracy zawodowej, czy w życiu osobistym, wymaga ciągłej pracy nad sobą i otoczeniem. Doskonale rozumieją to sportowcy, którzy przez lata utrzymują swoją sprawność i wyniki w sporcie zawodowym na najwyższym poziomie. Ta idea przyświecała powstaniu firmy Waves of Harmony założonej przez sportowca olimpijskiego Piotra Myszka i psycholog Zuzannę Myszka.

 

Jednak korzyści wynikających z treningu Biofeedback jest znacznie więcej, a to między innymi:

  • znaczna redukcja stresu,
  • udowodniona poprawa koncentracji,
  • regulacja snu i relaksu,
  • kształtowanie prawidłowych nawyków zwiększających efektywność osobistą.

 

Nie bez powodu wspominamy o tym na naszej stronie. Trening przy użyciu aparatury do pomiaru fal mózgowych oraz czujników fizjologicznych znajduje zastosowanie również w stomatologii.

Piotra Myszka

Dzięki opracowanemu programowi Dental Biofeedback skutecznie obniżamy stres i napięcie mięśniowe u pacjentów, którym ciężko podjąć leczenie stomatologiczne lub z chorobami stawów skroniowo-żuchwowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania technologii Biofeedback EEG w stomatologii serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym autorskim programem.

Sprawdź, czy ten trening jest dla Ciebie!