Drodzy Pacjenci,

po intensywnych przygotowaniach wracamy do Was! W tej trudnej sytuacji zdecydowaliśmy się na podjęcie wszelkich niezbędnych kroków by nasze gabinety znów mogły być dla Was dostępne – zwłaszcza w sytuacjach, w których szczególnie potrzebujecie naszej pomocy.

Chcielibyśmy się też z Wami podzielić słowami lek. dent. Marty Lassmann, zastępcy dyrektora medycznego naszej kliniki, która opisuje bieżącą sytuację 👇

Nadszedł czas na kilka słów...
Ostatnie tygodnie to dla wszystkich bardzo trudny czas. Klinika, która zawsze tętniła życiem, w której przewijały się tłumy pacjentów nagle zamarła. Tak, przez ostatnie tygodnie drzwi Dental Sense pozostawały zamknięte dla pacjentów z obawy przed ryzykiem zakażenia i rozprzestrzeniania wirusa COVID-19. To jednocześnie bardzo smutny okres dla całego zespołu, który nie może pracować w normalnym trybie, a trzeba tu wspomnieć, że jesteśmy niesamowicie zgraną i zaangażowaną grupą. Dzięki wspaniałym ludziom pracującym w Dental Sense nasi pacjenci mogli otrzymać pomoc telefoniczną przez cały czas.

Jednak jak każde życie, także nas los musi toczyć się dalej. Dziś, po bardzo intensywnych kilku dniach przygotowań i znów z udziałem niesamowitych osób przygotowujemy się by rozpocząć naszą pracę w „nowej rzeczywistości”.

Opracowaliśmy szereg procedur według zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Krajowego Konsultanta w dziedzinie Chirurgii Stomatologicznej aby zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo w trakcie wizyt stomatologicznych. Przystosowaliśmy klinikę do niesamowicie trudnej pracy i mamy nadzieję, że sprostamy postawionym przed nami zadaniom. Dziękujemy naszym kolegom i koleżankom po fachu, którzy wymieniają się z nami swoimi doświadczeniami za wszystkie pomocne informacje bo takie wsparcie jest niezwykle ważne w tym ciężkim czasie.

Trzymajcie za nas kciuki i dawajcie znać jeśli potrzebujecie pomocy stomatologicznej!