Jesteś tutaj:

Jak obniżyć stres i napięcie mięśniowe?

Czy wiecie, że już 10 treningów Biofeedback pozwala zwiększyć efektywność pracy u 100% osób biorących udział w ćwiczeniach? To nie tajemnica, że osiąganie wybitnych efektów w pracy zawodowej, czy w życiu osobistym, wymaga ciągłej pracy nad sobą i otoczeniem. Doskonale rozumieją to sportowcy, którzy przez lata utrzymują swoją sprawność i wyniki w sporcie zawodowym na najwyższym poziomie. Ta idea przyświecała powstaniu firmy Waves of Harmony założonej przez sportowca olimpijskiego Piotra Myszka i psycholog Zuzannę Myszka.

Jednak korzyści wynikających z treningu Biofeedback jest znacznie więcej, a to między innymi:

  • znaczna redukcja stresu,
  • udowodniona poprawa koncentracji,
  • regulacja snu i relaksu,
  • kształtowanie prawidłowych nawyków zwiększających efektywność osobistą.

Nie bez powodu wspominamy o tym na naszej stronie. Trening przy użyciu aparatury do pomiaru fal mózgowych oraz czujników fizjologicznych znajduje zastosowanie również w stomatologii.

Dzięki opracowanemu programowi Dental Biofeedback skutecznie obniżamy stres i napięcie mięśniowe u pacjentów, którym ciężko podjąć leczenie stomatologiczne lub z chorobami stawów skroniowo-żuchwowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania technologii Biofeedback EEG w stomatologii serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym autorskim programem.

Sprawdź, czy ten trening jest dla Ciebie!

Zadzwonimy do Ciebie

    Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.    ...................................................................................................................................................................................................