fbpx
Dental Sense - O nas

Wierzymy, że uśmiech daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą w każdej sytuacji. Powstrzymując go, tłumimy emocje i obniżamy poczucie własnej wartości. Dlatego w Dental Sense dajemy z siebie wszystko, pomagając pacjentom w uzyskaniu ich wymarzonego uśmiechu. Pewność siebie, która budzi się w oczach uśmiechającej się z pełną swobodą osoby jest dla nas źródłem nieustającej motywacji i satysfakcji.

Dental Travel - leczenie stomatologiczne w Gdańsku

Naszym zagranicznym pacjentom oferujemy najwyższej klasy usługi stomatologiczne, opiekę na miejscu i pełną organizację logistyki na życzenie. Łączymy wiedzę ekspercką z europejskimi standardami najwyższej jakości. A to wszystko w nieporównywalnym stosunku ceny do jakości. Z nami odkryjesz piękno Trójmiasta i radość z własnego uśmiechu.

Technologie stomatologiczne w Dental Sense

W naszej Klinice korzystamy z mikroskopu najbardziej renomowanej na świecie marki Carl Zeiss. Poprzez powiększenie i doświetlenie leczonego obszaru mikroskop zapewnia maksymalną precyzję oraz efektywność zabiegów mikrochirurgicznych i endodontycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie uratować zęby, które do tej pory były skazane na usunięcie.

Dental Sense Medicover - Centrum Stomatologiczna w Gdańsku

Dental Sense // Myśliwska

Dental Sense // Chmielna

Copyright © 2021 Dental Sense Medicover. Created by Look_Like