Dental Travel

Naszym zagranicznym pacjentom oferujemy najwyższej klasy usługi stomatologiczne, opiekę na miejscu i pełną organizację logistyki na życzenie. Łączymy wiedzę ekspercką z europejskimi standardami najwyższej jakości. A to wszystko w nieporównywalnym stosunku ceny do jakości. Z nami odkryjesz piękno Trójmiasta i radość z własnego uśmiechu.

 

Najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym

Implanty zębowe

Zespół Dental Sense Medicover to eksperci z każdej dziedziny stomatologii, którzy swoje kwalifikacje i doświadczenie zdobywali w Polsce i za granicą, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Wysokie kwalifikacje personelu i nowoczesne technologie stosowane w naszej klinice gwarantują profesjonalną obsługę z zastosowaniem innowacyjnych metod leczenia. Dodatkowo, materiały najwyższej jakości oraz współpraca z wiodącymi laboratoriami protetycznymi gwarantują najlepsze rezultaty na długie lata. Nasze implanty firmy Astra Tech są objęte dożywotnią gwarancją.

 


 

Pełna logistyka i opieka na miejscu

Gdańsk

Zapewniamy pełną informację o planie leczenia i wizytach. Przygotowujemy plan kosztów, który może być potrzebny dla firmy ubezpieczeniowej. Pomagamy z organizacją lotu oraz rezerwacją hotelu w Gdańsku. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i znajdziemy rozwiązanie na każdy problem. Nie musisz się o nic martwić.

 


 

Pierwsza wizyta

Diagnostyka rtg podczas wizyty u dentysty

Wiemy jak ważne jest być w pełni poinformowanym, dlatego stawiamy na profesjonalną diagnostykę i zaplanowanie leczenia. Twoja pierwsza wizyta zawierać będzie:

  • Konsultacja i rozmowa o Twoich oczekiwaniach
  • Diagnostyka RTG oraz tomografia komputerowa 3D w razie potrzeby
  • Digital Smile Design na życzenie
  • Przedstawienie planu oraz kosztów leczenia

 


 

Opieka po leczeniu

Opieka po leczeniu stomatologicznym

Po Twoim powrocie do domu, chcemy mieć pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem leczenia. Każdy z naszych pacjentów ma opracowany i przedstawiony harmonogram wizyt kontrolnych. W razie potrzeby pomagamy i odpowiadamy na wszelkie Twoje pytania.

 


 

Nasi lokalni przedstawiciele

Bezpłatnie pomogą umówić się na wizytę, zorganizować transport, nocleg i opiekę na miejscu, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

 

Norwegia flaga

Norwegia

Thomas Nosowski

+47 63 99 30 10

Niemcy flaga

Niemcy

Weronika Urbanowicz-Kessler

+49 176 97 89 73 26

Zostaw dane ODDZWONIMY

Proszę wpisz swoje imię
Nieprawidłowy numer telefonu.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie; marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie] – czytaj dalej. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.

  • Polski
  • Norsk
  • Deutsch
  • English