Jesteś tutaj:

Dental Travel w Dental Sense Medicover

Naszym zagranicznym pacjentom oferujemy najwyższej klasy usługi stomatologiczne, opiekę na miejscu i pełną organizację logistyki na życzenie. Łączymy wiedzę ekspercką z europejskimi standardami najwyższej jakości. A to wszystko w nieporównywalnym stosunku ceny do jakości. Z nami odkryjesz piękno Trójmiasta i radość z własnego uśmiechu.

Najwyższe standardy w leczeniu stomatologicznym

Zespół Dental Sense Medicover to eksperci z każdej dziedziny stomatologii, którzy swoje kwalifikacje i doświadczenie zdobywali w Polsce i za granicą, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Wysokie kwalifikacje personelu i nowoczesne technologie stosowane w naszej klinice gwarantują profesjonalną obsługę z zastosowaniem innowacyjnych metod leczenia. Dodatkowo, materiały najwyższej jakości oraz współpraca z wiodącymi laboratoriami protetycznymi gwarantują najlepsze rezultaty na długie lata. Nasze implanty firmy Astra Tech są objęte dożywotnią gwarancją.

Pełna logistyka i opieka na miejscu

Zapewniamy pełną informację o planie leczenia i wizytach. Przygotowujemy plan kosztów, który może być potrzebny dla firmy ubezpieczeniowej. Pomagamy z organizacją lotu oraz rezerwacją hotelu w Gdańsku. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i znajdziemy rozwiązanie na każdy problem. Nie musisz się o nic martwić.

Pierwsza wizyta

Wiemy jak ważne jest być w pełni poinformowanym, dlatego stawiamy na profesjonalną diagnostykę i zaplanowanie leczenia. Twoja pierwsza wizyta zawierać będzie:

Opieka po leczeniu

Po Twoim powrocie do domu, chcemy mieć pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem leczenia. Każdy z naszych pacjentów ma opracowany i przedstawiony harmonogram wizyt kontrolnych. W razie potrzeby pomagamy i odpowiadamy na wszelkie Twoje pytania.

Nasi lokalni przedstawiciele

Bezpłatnie pomogą umówić się na wizytę, zorganizować transport, nocleg i opiekę na miejscu,
odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwonimy do Ciebie

    Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.    ...................................................................................................................................................................................................