Jesteś tutaj:

Wybielanie zębów Gdańsk

Białe zęby zdecydowanie dodają nam pewności siebie i sprawiają, że czujemy się lepiej i wyglądamy atrakcyjniej. Jednak przebarwienia zębów są nieuniknione. Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że nasze zęby z biegiem czasu tracą swoją naturalną biel. Na szczęście, dzięki nowoczesnym metodom wybielania, można w łatwy sposób uzyskać biały uśmiech z powrotem.

Wybielanie zębów w Dental Sense Medicover to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. W zależności od struktury szkliwa można uzyskać 2-3 krotnie jaśniejszy kolor, który utrzymuje się od 1 do 3 lat w zależności od nawyków żywieniowych. Zabieg może być przeprowadzony u każdego powyżej 16 roku życia.

Higienistki stomatologiczne w Gdańsku

Zadzwonimy do Ciebie

    Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.    ...................................................................................................................................................................................................