Jesteś tutaj:

Ortodoncja w Gdańsku

Celem leczenia ortodontycznego jest przywrócenie harmonii uśmiechu oraz poprawa rysów twarzy poprzez prawidłowe ustawienie zębów i szczęki. Czasem leczenie ortodontyczne może być wstępnym etapem przed wszczepieniem implantu lub leczeniem protetycznym, szczególnie w trakcie specjalistycznych rekonstrukcji uśmiechu. Jest to jedna z najbardziej efektywnych metod stomatologii estetycznej.

Nowoczesne technologie w dziedzinie ortodoncji jak nigdy dotąd zapewniają efektywne i krótsze leczenie, które może być przeprowadzone w każdym wieku. W Dental Sense Medicover wierzymy, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o swój piękny uśmiech i czuć się wspaniale.

Jakie możliwości oferujemy w Dental Sense w Gdańsku?

W naszym centrum stomatologicznym wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii. Dzięki temu zwiększamy efektywność oraz skracamy czas leczenia ortodontycznego.

Oferujemy kilka rodzajów aparatów ortodontycznych dając Tobie możliwość wyboru dogodnej dla Ciebie metody:

Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby wyjaśnić każdą metodę i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania ortodontycznego.

W stosunku do najmłodszych pacjentów najistotniejszym elementem w ortodoncji jest zapobieganie powstania wad zgryzu. Dlatego w Dental Sense Medicover stawiamy na wczesne i dokładne diagnozowanie w celu wychwycenie nieprawidłowej czynności mięśni, czy szkodliwych nawyków, które w przyszłości mogą powodować powstanie wad zgryzu.

Aparat niewidoczny Invisalign

Invisalign to nowoczesny system prostowania zębów. W skład zestawu wchodzą przezroczyste aparaty nakładkowe (alignery), wykonane ze specjalnego, termokurczliwego materiału. Dzięki swoim właściwościom, nakładki pozostają niewidoczne dla postronnych osób. Nikt nie zorientuje się, że pacjent posiada je na zębach.

Aparat Invisalign nie jest mocowany na stałe. Daje to szereg nowych możliwości i wygód. Łatwo utrzymać w czystości nie tylko nakładki, ale przede wszystkim jamę ustną. Przed założeniem, należy dokładnie wyszczotkować żeby oraz użyć nici dentystycznej. Podczas stosowania Invisalign nie ma konieczności wdrażania specjalnego. Do jedzenia oraz picia gorących napojów aparat estetyczny można z powodzeniem zdjąć i spokojnie cieszyć się posiłkiem.

Zadzwonimy do Ciebie

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.  ...................................................................................................................................................................................................

  Aparat stały estetyczny

  To aparat z zamkami przezroczystymi, który może mieć również jasny, estetyczny łuk. Dzięki temu aparat jest prawie niewidoczny na zębach pacjenta. W Dental Sense Medicover oferujemy dwa rodzaje aparatów estetycznych: porcelanowe, kryształowe oraz szafirowe.

  Czas leczenia aparatem estetycznym oraz ilość wizyt kontrolnych nie różni się od leczenia aparatem metalowym.

  Aparat stały metalowy

  Jest jednym z najczęściej stosowanych aparatów w leczeniu wad zgryzu. Składa się z metalowych zamków przyklejonych na zębach pacjenta, metalowego łuku utrzymanego przez zamki oraz elementów dodatkowych. Łuk może być utrzymany na zębach pacjenta za pomocą metalowych ligatur lub kolorowych gumek.

  Wizyty kontrolne z aparatem metalowym odbywają się średnio co 6 tygodni, a leczenie trwa do 2 lat w zależności od wady zgryzu i jej nasilenia.

  Ortodonci w Gdańsku

  Zadzwonimy do Ciebie

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.   ...................................................................................................................................................................................................