Jesteś tutaj:

Implanty Gdańsk

Implanty zębowe są rodzajem uzupełnienia, które w znaczny sposób podnosi poziom życia pacjentów. Braki w uzębieniu, które często są przyczyną kłopotliwych i krępujących sytuacji, nie muszą już być problemem. Implanty poprawiają ogólne zdrowie jamy ustnej, a przede wszystkim przywracają naszym pacjentom pewność siebie poprzez tworzenie pięknego i zdrowego uśmiechu.

Dlaczego warto zdecydować się na implanty?

Czym są implanty zębów?

Implant jest tytanową śrubą w kształcie korzenia zęba, która jest wszczepiana bezpośrednio w kość szczęki lub żuchwy. Wraz z koroną protetyczną przymocowaną za pomocą łącznika do implantu tworzy pełny ząb. Tytan jest materiałem całkowicie biozgodnym, co oznacza że jest on w 100% tolerowany przez organizm. Dzięki niesamowitej wytrzymałości tytanu, implanty są idealnym rozwiązaniem w celu przywrócenia długotrwałego i naturalnego uśmiechu.

Dziś na światowym rynku istnieją setki marek systemów implantologicznych. Niestety nie wszyscy producenci posiadają długofalowe, udokumentowane badania naukowe i kliniczne. Tanie implanty są produkowane ze stopów o zróżnicowanym stopniu czystości. Jednak to jakość materiału oraz prawidłowy kształt implantu decydują o osteointegracji, czyli zrośnięciu implantu z kością.

Droższe implanty są produkowane przez renomowane firmy, takie jak Dentsply czy Straumann. Dzięki własnym ośrodkom badawczym firmy te wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania, które posiadają długą historię badań oraz są chronione przez patenty. Wymaga to czasu i nakładu znacznych środków finansowych. W zamian pacjent otrzymuje bezpieczny produkt najwyższej jakości, który gwarantuje:

 

Jakich implantów używamy w Dental Sense Medicover?

Poza wiedzą i doświadczeniem ekspertów, wybór odpowiedniego implantu i elementów protetycznych stanowi jeden z najważniejszych czynników mających wpływ na powodzenie leczenia implantologicznego. Dlatego w naszej klinice oferujemy sprawdzone pod kątem estetycznym i funkcjonalnym systemy implantologiczne firmy Dentsply Sirona oraz Straumann Group które są objęte dożywotnią gwarancją na produkowane implanty oraz są uznawane za światowych liderów w dziedzinie nowoczesnej implantologii.

Wraz z zespołem Dental Sense Medicover oraz implantami Astra Tech, Straumann BLX oraz Neodent zapewniamy naszym pacjentom niezawodne, przewidywalne i estetyczne rezultaty w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Zadzwonimy do Ciebie

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.  ...................................................................................................................................................................................................

  Jak wygląda zabieg wszczepienia implantu?

  Procedura wszczepiania implantów nie wymaga hospitalizacji. Przeprowadzana jest na jednej wizycie w znieczuleniu miejscowym i jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Implanty umożliwiają odbudowę niemalże każdego utraconego zęba. Leczenie implantologiczne jest procesem bezpiecznym i przewidywalnym, który się składa z niżej opisanych etapów.

   

  Czym jest metoda "Zęby w jeden dzień"

  Metoda “Zęby w jeden dzień” to koncepcja odbudowy brakujących zębów i dziąseł na 4 lub 6 implantach w trakcie jednego dnia. Pacjent w dniu zabiegu otrzymuje most przykręcany na stałe do wszczepionych implantów i od razu może się cieszyć nowymi, stałymi zębami wyglądającymi jak naturalne uzębienie. Jeśli odbudowa dotyczy obu łuków zębowych zabieg jest rozkładany na dwa dni.

   

  Dla kogo przeznaczona jest metoda "Zęby w jeden dzień"

  Metoda all on jest dedykowana dla pacjentów bezzębnych lub z resztkowym uzębieniem, które kwalifikuje się do usunięcia. Jest to świetna alternatywa dla ruchomych protez zębowych, które często nie są zadowalającym rozwiązaniem dla pacjentów. Protezy ruchome opierając się na dziąśle mogą prowadzić do utraty kości i uszkodzeń błony śluzowej, a obecność obcego materiału na podniebieniu i ruchomość protezy w trakcie jedzenia i mówienia są przyczyną dużego dyskomfortu. W odróżnieniu do protez metoda all on:

   

  Jakie są zalety odbudowy zębów metodą "Zęby w jeden dzień"

  Zaletami tej metody są:

  Jak przebiega leczenie metodą "Zęby w jeden dzień"

  Jeśli brakuje ci wszystkich lub większej ilości zębów i chciałbyś/chciałabyś zastąpić swoją aktualną protezę wyjmowaną na most umocowany na stałe, możesz się spodziewać następujących etapów leczenia:

  Implantolog w Gdańsku:

  Zadzwonimy do Ciebie

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.   ...................................................................................................................................................................................................