Jesteś tutaj:

Chirurgia stomatologiczna Gdańsk

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna dostarcza wielu możliwości leczenia w sytuacji, kiedy leczenie zachowawcze lub endodontyczne nie wystarcza. Często zabiegi chirurgiczne stanowią jeden z etapów kompleksowego leczenia implantologicznego, protetycznego lub ortodontycznego.

Wieloletnie doświadczenie naszych stomatologów i zastosowanie najnowszych technologii gwarantują bezpieczne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów. Dzięki diagnostyce cyfrowej dokładnie planujemy leczenie. W trakcie zabiegu stosujemy innowacyjne metody znieczulenia, w tym znieczulenie komputerowe. Zapewnia to szybkie i bezbolesne wykonanie zabiegu.

Chirurgia stomatologiczna w Gdańsku:

W naszej klinice oferujemy pełny zakres zabiegów chirurgicznych:

Zadzwonimy do Ciebie

  Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.  ...................................................................................................................................................................................................

  Usunięcie ósemek – co warto wiedzieć?

  Ósemki, tzw. zęby mądrości – to częsta przyczyna problemów stomatologicznych. Ponieważ wyrastają późno, często nie ma już dla nich miejsca w łuku zębowym. W rezultacie ósemki wyrzynają się częściowo, rosną krzywo lub całkowicie zatrzymują się w kości w postaci prawidłowo wykształconego zęba. W tym przypadku często istnieje konieczność ich ekstrakcji.

  Główne powody, dla których należy usunąć ósemki to:

   

  Jeżeli zęby mądrości są zdrowe, ustawione prawidłowo w łuku zębowym i nie sprawiają trudności w oczyszczaniu to nie należy ich usuwać.

  Przed podjęciem decyzji o konieczności wykonania zabiegu, przeprowadzamy diagnostykę cyfrową za pomocą zdjęć rentgenowskich lub tomografii komputerowej. Pozwala to na podjęcie słusznej decyzji i dokładne zaplanowanie leczenia.

  Zabieg usunięcia zęba mądrości jest wykonany w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny.

  Chirurdzy w Gdańsku

  Zadzwonimy do Ciebie

   Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00 – 807 Warszawa. Pełna informacja na temat przetwarzania danych: klauzula informacyjna.   ...................................................................................................................................................................................................